עמית בדירה דיסקרטית

עמית בדירה דיסקרטית

אף פעם לא הרגשתי מחוץ לעניינים בחברת בני גילי. תמיד הייתי מקובל ובמרכז העניינים, הן אצל הבנים והן אצל הבנות. תמיד חיפשו את חברתי והייתי מסמר הערב בכל מסיבה. בנות היו מאוהבות בי עד מעל הראש, והבנים קינאו בי בלי בושה. אולם, למרות שהיו לי כמה בנות זוג, אף פעם לא הגעתי עם אף אחת מהן לאינטימיות. התביישתי ואין לי מושג אפילו למה…..

שמי עמית, מקובל, בתול בן 24 והיחיד שיודע את סודי הוא דרור, החבר הכי טוב שלי ואחי בנשמה. דרור אף פעם לא באמת הצליח להבין מה עוצר אותי, הרי בהינף יד הייתי יכול להשכיב כל אחת שרציתי. ערב אחד, בעודנו יושבים בפאב אחרי יום עבודה, פתחתי בפניו את לבי על בקבוק של בירה.

סיפרתי לו שכשהייתי בן שמונה או תשע בערך אחותי הגדולה עברה אונס, דבר אשר פירק את המשפחה נפשית. אמי לא מפסיקה לבכות מאז כמעט מדי לילה, אחותי בטיפולים פסיכולוגיים אחרי כמה ניסיונות התאבדות ואבי, טוב, הוא לא בדיוק היה משענת חזקה לאף אחד מאתנו וברח מהר מאד לשתייה חריפה. כלפי חוץ הכל התנהל כרגיל אבל בתוך הבית אף אחד מאתנו לא באמת נשאר כמו שהיה לפני האונס.

פחדתי מאז להיכנס למיטה עם בחורות, וזאת למרות שאני מת לקיים יחסי מין, אבל האשמה הזאת והפחד לפגוע באשה כמו שפגעו באחותי פשוט משתקים אותי. דרור היה בהלם, מילה לא יצאה מפיו. לאחר שעה ארוכה נשבע שיעזור לי לעבור את המחסום הזה ושהאשמה בהחלט לא שלי.

כמה ימים לאחר נכן התקשר ואמר לי להתארגן, יוצאים. לא התחשק לי אבל לאחר שכנועים יצאנו. ברכב שאלתי את דרור לאן יוצאים והוא ביקש ממני לשמור על ראש פתוח. סיפר לי שהוא מכיר מישהי שעובדת כנערת ליווי ואנחנו בדרך אליה, אל דירה דיסקרטית והיא תצליח לשחרר אותי מהמחסום בו אני נמצא. היה לי קשה לקבל את זה אבל הבטחתי לנסות.

הגענו, דרור ליווה אותי ונסע. נכנסתי והסתחררתי. הדירה הדיסקרטית הייתה מדהימה בניקיון שלה, בניחוחות הטובים שהיו בה ובאווירה השלווה שהקיפה אותה. הרגשתי בטוח ורגוע כמו שלא הרגשתי שנים.

שם פגשתי את הודיה, בלי מילים היא חיבקה אותי ועטפה אותי ברכות. הרגשתי איך נשמתי הקפואה מתחילה להפשיר ופרצתי בבכי. נשכבנו במיטה בבגדים עלינו בלי מילים, חבוקים, תוך שהודיה לוחשת באוזניי שאני לא אשם במשהו שלא עשיתי וככה במשך שעות בתוך דירה דיסקרטית מחובק בזרועותיה של נערת ליווי, למדתי לשחרר ממני עול שלקחתי על עצמי כילד.

לא שכבנו אותו לילה.

לאחר שבוע התקשרתי אליה, קבענו להיפגש באותן דירות דיסקרטיות ,המקום בו נשמתי נרפאה.

כאשר הגעתי הודיה חיכתה לי בחיוך אשר הגיע אפילו לתוך עיניה, הסקס היה מדהים ואת אותו לילה לא אשכח לעולם. ידעתי והרגשתי כי נרפאתי נפשית והשתחררתי ממחסום רגשית במקום הכי פחות צפוי בחיי, בדירה דיסקרטית.