סופי נערת ליווי חרדית

סופי נערת ליווי חרדית

סופי גדלה האחת השכונות החרדיות בירושלים.

ילדה תשיעית מבין 12 ילדים בבית, וכמובן שעודף כסף לא היה שם, בלשון המעטה. אבא היה תלמיד ישיבה ואמא עבדה כסייעת בגן ילדים באזור מגוריהם כמובן שהיו שם המון גמח"ים, כיאה למשפחות בחברה החרדית. הילדות של סופי הייתה ילדות מאושרת בדרך כלל, עם כל הקשיים הכלכליים שהיו בבית, תמיד היו שם צחוק אושר ואהבה.

כשסופי גדלה וסיימה את היסודי הוריה רשמו אותה ללימודים בבית ספר לבנות ידוע ויוקרתי מחוץ לירושלים, ומוריה של סופי ניבאו לה גדולות וחיל. היא הייתה תלמידה מצטיינת ונעימת הליכות, ותמיד הסבירה פנים וכולם וכיבדה את כל סובביה. סופי הייתה מיועדת בשידוך לבן של השכנים, תלמיד ישיבה עילוי בפני עצמו בלימודים, אך עיניו תמיד סרקו מלמעלה עד למטה את הנערות שעברו לידו. כמובן שעשה זאת בדיסקרטיות ובלי להחשיד את עצמו על אף אחד…..

ערב אחד, כאשר סופי ויואל החתן המיועד יצאו לטיול (כמובן עם ליווי של בני משפחה),לחש יואל  לסופי כי לאחר חתונתם וכי לאחר מימוש נישואיהם הוא מתכנן להם חוויה בלתי נשכחת והבטיח לסופי בקריצה ממזרית כי היא תהנה מהחוויה הזאת מאוד, אולם, עליה לשמור בסוד על מה שדיברו ביניהם.

סופי ויואל סיימו את לימודיהם וכחודש לאחר יום הולדתם ה 18 השיאו אותם הוריהם כפי שהבטיחו. השידוך היה מקובל מאד על שתי המשפחות, וכולם ציפו לבאות, כי ידעו שסופי תדע לנהל את משק הבית על הצד הטוב ביותר כשיואל ימשיך את לימודיו בישיבה בדרכו המטאורית להיות רב גדול.

החוויה של יואל תכנן לא איחרה להגיע, וכשבועיים לאחר חתונתם נסעו יואל וסופי למרכז. הם טיילו להם בין רחובות העיר עד שהגיעו לפאתי בית דירות. יואל ביקש מסופי להיכנס אתו כי שם הם יבלו את הלילה ולמחרת ימשיכו בחופשה שלהם. מה שסופי לא ידעה זה שיואל ייעד אותה להיות נערות ליווי בירושלים וכי כבר מחכים לה שני לקוחות עשירים שמצפים בכיליון עיניים לקיים יחסי מין עם נערת ליווי חרדית.

סופי לא ידעה את נפשה מרוב צער, אולם מהר מאד היא התחילה להות מהסקס עם הלקוחות הקבועים שלה והיא היום אמא לשלושה ילדים מקסימים, נשואה ליואל, ועובדת 3 לילות בשבוע כנערת ליווי חרדית. מיותר לציין שהתשלום עבור סקס עם נערות ליווי בירושלים החרדית הוא פי שניים מעל התשלום המקובל, כי בכל זאת……