מסיבת הרווקים שלי……

מסיבת הרווקים שלי......

היי. אני יונתן… רווק בשבועיים האחרונים לחיי הרווקות שלי, מת על הבת זוג שלי ועדיין לא מסוגל לוותר על זיונים מהצד. תקראו לי חולה, תקראו לי מנייק, תקראו לי מה שאתם רוצים, אני לא מצליח למצוא סתירה בין האהבה והתשוקה המטורפות שיש לי לבת זוג שלי, לבין המשיכה שלי לבנות והצורך לשכב עם כל אחת שעושה לי את זה. נהנה משני העולמות ובסופו של יום חוזר  הביתה לאשה.

בכל מקרה, החברים ואני ארגנו מסיבת רווקים בהתאם לרוח הקבוצה, בקפריסין, לבד בלי בנות הזוג, ונסענו לסוף שבוע רק הבנים. הבנות נסעו לאיטליה לאותו סופ"ש לחגוג להילה את מסיבת הרווקות שלה. ומבחינתי מה שקורה בחוץ נשאר בחוץ…..

קפריסין…. משהו בה מביא אותך להתאהב במקום ולרצות להישאר שם עוד ועוד ועוד. והבחורות שם, אמאאאאאאא, אני מת… בערב אחרי ששתינו מספיק אלכוהול בשביל לתפוס ראש ועדיין לא לאבד אותו, יצאנו למרינה והחלטנו לחפש בחורות כדי להזדיין. מה המקום הכי טוב לעשות את זה ביחד?

מצאנו דירות דיסקרטיות במרינה ונכנסנו לשם. היו שם כמה בנות מעלפות, כל אחת מהן יותר משגעת מהשניה, והניסיון שלהן בלתי יתואר בעליל…… סגרנו לנו את המקום לכל הלילה בלי לחשוב בכלל על העלויות וזאת מכיוון שרובנו באים ממשפחות עשירות שהכסף אצלן לא מהווה בעיה.

האורגיה שעשינו שם באותה  דירה דיסקרטית הייתה מטורפת. אין לי מושג איך הגענו חזרה למלון למחרת בבוקר, אבל כשהתעוררנו בשעות אחר הצהרים המאוחרות התעוררנו עם חיוך על השפתיים ועם טעם של עוד סיבוב אחד לילה לפני שחוזרים לארץ לסידורים האחרונים של לני החתונה המהוללת.

בערב שבנו למרינה לאותן דירות דיסקרטיות והפעם נכנסתי רק אני, החתן המיועד, לפינאל של אותו סוף שבוע בקפריסין. בחרתי לי שתי בנות, אם כבר אז כבר, ונכנסתי איתן לחדר הפינתי.

לא חשבתי ודמיינתי לי שאצליח לגמור כל כך הרבה פעמים בלילה אחד, אבל הן כנראה באמת יודעות איך לגרות ולהביא גבר לגמירות מטורפות.

בין זיון לזיון נחתי קצת והמשכנו ככה עד שעות הבוקר המוקדמות, כשאני יוצא מהמקום באפיסת כוחות טוטאלית אבל מסופק עד עמקי נשמתי, כמו נערות ליווי מרכז.

בטוס חזרה לארץ בראשון בבוקר דיברתי עם הילה ושאלתי אותה איך היה סוף השבוע שלה באיטליה…. "מה שקרה באיטליה נשאר באיטליה, אהובי", ענתה לי אהובתי.

אין, אני מטורף על האישה הזאת.